آژانس تبلیغاتی شارپ مدیا

طراحی تخصصی وبسایت

ارائه خدمات طراحی سایت با در نظر گرفتن تمام استانداردها و اصول طراحی

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای نمایش  و معرفی کسب و کارتان است پس در نتیجه طراحی وب سایت طبق اصول طراحی و مناسب با حیطه کاری شما اهمیت بسیار بالایی دارد. ما در شرکت شارپ مدیا از ابتدای راه برای داشتن هر گونه‌ وبسایت فروشگاهی، شرکتی، خبری ، آموزشی ، وبلاگی ، خدماتی و غیره شما را همراهی میکنیم و هر گونه خدمات مورد نیاز و درخور نام شما را ارائه میدهیم.
باید بگیم که طراحی وبسایت یک فرآیند پیچیده و چندگانه است که به هماهنگی بین گرافیک، فناوری، و تجربه کاربری نیاز دارد تا یک وبسایت موفق ایجاد شود پس شرکت شارپ مدیا با به کارگیری تیمی از متخصصان حرفه ای و خلاق ، در جهت رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز ، تلاش بی وقفه دارد.

عناصر کلیدی در طراحی وبسایت

چرا شرکت شارپ مدیا بهترین انتخاب برای طراحی سایت شماست؟

گرافیک چشمگیر

تولید محتوا

آموزش و پشتیبانی

امنیت و سرعت بالا

روند داشتن یک وبسایت

طراحی وب‌سایت یک فرآیند چندگانه و چندجانبه است که به منظور ایجاد یک صفحه وب جذاب و عملی برای مخاطبان انجام می‌شود. در اینجا یک توضیح کلی در مورد مراحل اصلی طراحی وب‌سایت به شما عزیزان ارائه میدهیم:

مزایای داشتن وبسایت برای کسب و کار

اگر می خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید، داشتن سایت به شما کمک شایانی خواهد کرد.

به طور کلی، داشتن یک وب‌سایت به کسب و کار شما کمک می‌کند تا بهبود و رشد سریعی پیدا کند و مشتریان بیشتری شما و کسب و کارتان را بشناسند و به آن دسترسی و ارتباط آسان داشته باشند.

این روزها داشتن یک سایت حرفه‌ای برای هر کسب و کاری در هر زمینه ای از ضروریات به حساب می آید؛ زیرا امروزه جستجو در صفحات وب بسیار فراگیر شده است به طوری که هر فرد روزانه برای دریافت اطلاع از هر چیز و یا حتی تهیه و خرید وسایل مورد نیاز خود ابتدا در گوگل جستجو می کند. پس حضور شما در این صفحات می تواند برای کسب و کارتان پیشرفت عظیمی را به وجود بیاورد. طراحی یک سایت به شما این فرصت را می‌دهد تا خودتان را به طور کامل معرفی کنید و درباره خدمات و مزایای کارتان به مخاطبان بگویید و تبلیغات گسترده به صورت آنلاین داشته باشید. از طرفی رقبای هم صنف با شغل شما با توجه به طیف گسترده مشتریان و متقاضیان، در این فضا فعالیت دارند.
همانطور که دیدید، داشتن یک وب سایت می‌تواند سود بسیار زیادی برای شما داشته باشد.
پس برای اینکه مشتریان بیشتری را از دست ندهید بهتر است هر چه زودتر برای داشتن یک سایت حرفه‌ای اقدام کنید.
شرکت شارپ مدیا با تیمی از متخصصان طراح قادر است سایتی مطابق با خواسته های شما را ارائه بدهد.

خدمات طراحی سایت شرکت شارپ مدیا

پشتیبانی و نگهداری از سایت

همانطور که میدانیم ساخت و راه اندازی وبسایت یک بار و برای همیشه انجام میشود و داشتن وبسایت یک روش ماندگار و با بازدهی بالا برای تبلیغ و رشد کسب و کارتان است اما وبسایت پس از مرحله پیاده سازی، نیاز به نگهداری و پشتیبانی دارد که به جرات میتوان گفت پشتیبانی و نگهداری از سایت به همان اندازه طراحی و راه اندازی سایت مهم و ضروری میباشد. درواقع پشتیبانی سایت، نظارت بر عملکرد وبسایت میباشد که شامل تمامی خدماتی است که باعث بهینه سازی، امنیت، سرعت، عیب یابی و بروزرسانی در وب سایت می شود و همچنین خدمات دیگری مانند تولید محتوا، آپدیت محتوا ، سئو و استاندارد سازی صفحات هم جزئی از خدمات پشتیبانی سایت هستند. این موارد تنها تعدادی از خدمات پشتیبانی هستند که در ادامه به طور دقیق تر و کامل تری آنها را بررسی میکنیم.

انواع پشتیبانی وبسایت:

پشتیبانی سایت به دو بخش پشتیبانی‌ محتوایی و فنی تقسیم‌بندی می‌شود که در ادامه به بررسی هریک از آن‌ها می‌پردازیم.

 پشتیبانی فنی :

پشتیبانی محتوایی سایت :

ارتباط سریع و آسان با ما !!

شما میتوانید از طریق تماس با شماره درج شده سریعا به مشاورین ما دسترسی پیدا کنید و به پاسخ سوالات خود برسید.

ارتباط سریع و آسان با ما !!

شما میتوانید از طریق تماس با شماره درج شده سریعا به مشاورین ما دسترسی پیدا کنید و به پاسخ سوالات خود برسید.