گروه تبلیغاتی شارپ مدیا

طراحی و راه اندازی وبسایت

ارائه خدمات طراحی سایت با در نظر گرفتن تمام استانداردها و اصول طراحی

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای نمایش  و معرفی کسب و کارتان است پس در نتیجه طراحی وب سایت طبق اصول طراحی و مناسب با حیطه کاری شما اهمیت بسیار بالایی دارد. ما در شرکت شارپ مدیا از ابتدای راه برای داشتن هر گونه‌ وبسایت فروشگاهی، شرکتی، خبری ، آموزشی ، وبلاگی ، خدماتی و غیره شما را همراهی میکنیم و هر گونه خدمات مورد نیاز و درخور نام شما را ارائه میدهیم.
باید بگیم که طراحی وبسایت یک فرآیند پیچیده و چندگانه است که به هماهنگی بین گرافیک، فناوری، و تجربه کاربری نیاز دارد تا یک وبسایت موفق ایجاد شود پس شرکت شارپ مدیا با به کارگیری تیمی از متخصصان حرفه ای و خلاق ، در جهت رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز ، تلاش بی وقفه دارد.

عناصر کلیدی در طراحی وبسایت

چرا شرکت شارپ مدیا بهترین انتخاب برای طراحی سایت شماست؟

گرافیک چشمگیر

تولید محتوا

آموزش و پشتیبانی

امنیت و سرعت بالا

روند داشتن یک وبسایت

طراحی وب‌سایت یک فرآیند چندگانه و چندجانبه است که به منظور ایجاد یک صفحه وب جذاب و عملی برای مخاطبان انجام می‌شود. در اینجا یک توضیح کلی در مورد مراحل اصلی طراحی وب‌سایت به شما عزیزان ارائه میدهیم:

مزایای داشتن وبسایت برای کسب و کار

اگر می خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید، داشتن سایت به شما کمک شایانی خواهد کرد.

به طور کلی، داشتن یک وب‌سایت به کسب و کار شما کمک می‌کند تا بهبود و رشد سریعی پیدا کند و مشتریان بیشتری شما و کسب و کارتان را بشناسند و به آن دسترسی و ارتباط آسان داشته باشند.

این روزها داشتن یک سایت حرفه‌ای برای هر کسب و کاری در هر زمینه ای از ضروریات به حساب می آید؛ زیرا امروزه جستجو در صفحات وب بسیار فراگیر شده است به طوری که هر فرد روزانه برای دریافت اطلاع از هر چیز و یا حتی تهیه و خرید وسایل مورد نیاز خود ابتدا در گوگل جستجو می کند. پس حضور شما در این صفحات می تواند برای کسب و کارتان پیشرفت عظیمی را به وجود بیاورد. طراحی یک سایت به شما این فرصت را می‌دهد تا خودتان را به طور کامل معرفی کنید و درباره خدمات و مزایای کارتان به مخاطبان بگویید و تبلیغات گسترده به صورت آنلاین داشته باشید. از طرفی رقبای هم صنف با شغل شما با توجه به طیف گسترده مشتریان و متقاضیان، در این فضا فعالیت دارند.
همانطور که دیدید، داشتن یک وب سایت می‌تواند سود بسیار زیادی برای شما داشته باشد.
پس برای اینکه مشتریان بیشتری را از دست ندهید بهتر است هر چه زودتر برای داشتن یک سایت حرفه‌ای اقدام کنید.
شرکت شارپ مدیا با تیمی از متخصصان طراح قادر است سایتی مطابق با خواسته های شما را ارائه بدهد.

سئو چیست؟

SEO یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

در ابتدا با عبارت سئو آشنا خواهیم شد. سئو (SEO)، مخفف عبارت Search Engine Optimization است که ترجمه فارسی آن عبارت”بهینه سازی برای موتورهای جستجو” میباشد. سئو مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی است که به منظور افزایش رتبه یک وب‌سایت در نتایج موتورهای جستجوی اینترنتی مانند گوگل، بینگ و یا یاهو انجام می‌شود. هدف اصلی سئو افزایش ترافیک وب‌سایت و بهبود نمایش و رتبه آن در نتایج جستجو است. یکی از کاربردهای مهم سئو این است که صفحات سایت بهتر، سریعتر، دقیق‌تر و با اطلاعات درست‌تری در رابطه با موضوعی که کاربر سرچ میکند در اختیار آن قرار میگیرد. در نتیجه از این طریق می‌توانیم بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت وب‌سایت خود جذب کنید و در نهایت مخاطبین و مشتریان هدف بیشتری را دریافت کنید.

روند داشتن یک وبسایت

سئو کردن یک وبسایت می‌تواند از طریق مجموعه‌ای از روش‌ها و تکنیک‌ها انجام شود. در ادامه، چند روش مهم برای سئو کردن سایت آورده شده است:

1 _   بهینه سازی محتوا :

3 _   بهبود ساختار وبسایت :

5 _   مدیریت محتوا :

2 _   بهینه سازی و تجربه کاربری :

4 _   بهینه سازی تصاویر و رسانه ها :

6 _   بهبود ارتباطات خارجی :

سئو یک فرآیند مستمر است و نیاز به توجه مداوم دارد تا وب‌سایت شما بتواند رتبه بهتری در نتایج موتورهای جستجو داشته باشد.