آژانس تبلیغاتی شارپ مدیا

معرفی شارپ مدیا

آژانس تبلیغاتی شارپ مدیا از سال 1397 در استان تهران ، با تیمی قدر و حرفه‌ای متشکل از افراد با تجربه ، با انگیزه و خلاق ، فعاللیت خود را به صورت تخصصی در حوزه دیجیتال برندینگ ، دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات دیجیتال آغاز کرده است. خدمات ما بیشتر در حوزه تولید محتوا ، تبلیغات سوشال مدیا به خصوص اینستاگرام و تبلیغات محیطی میباشد و خدماتی مانند طراحی سایت و سئو ، مدیریت شبکه‌های اجتماعی ، طراحی کمپین تبلیغاتی ، تصویر برداری و فیلم برداری صنعتی ، خدمات گرافیکی و تدوین ، چاپ و … نیز انجام می‌دهیم.
موفقیت تیم تبلیغاتی شارپ مدیا حاصل سال‌ها مطالعه ، تحقیق و تحصيل در زمينه های (مشاوره تبلیغات، برندسازی از کسب و کار و دیجیتال مارکتینگ) می‌باشد.

رشد کسب و کار شما وعده ماست.

معرفی تیم شرکت تبلیغاتی شارپ مدیا

مهندس زمرد دلیر

مهندس مسعود کرک آبادی

مهندس مجتبی ملاشاهی

مهندس حانیه مقدم

سهیل علیزاده

مهندس پوریا ابراهیمیان

اهداف تیم شارپ مدیا

تیم ما معتقد بر این است که شغل و توانایی ما صرفاً تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ نیست، بلکه ایجاد بستری است برای تحقق آینده‌ای مطمئن و فراتر از خواسته شما.
هدف ما توانمندسازی ، توسعه و رشد دادن کسب‌وکارها برای ارتباط با مشتریان هدف خود به روش‌های خلاقانه و مدرن با استفاده از تخصص و تیمی حرفه ای است
این را همه میدانیم که در هر کسب و کاری کیفیت بالای محصول و یا ارائه خدماتی عالی و حرفه ای بسیار مهم و برای پا برجا ماندن کسب و کار حیاتی میباشد اما جلب اعتماد و آگاهی سازی در اجتماع از رتبه بالاتری در زمینه رشد شما برخوردار است با اعتماد سازی شما میتوانید مشتریان جدید را به دست آوردید و مشتریان قبلی خود را ماندگار و متعهد به برند خود نگه دارید. حال شما برای اینکه بتوانید این اعتماد و اعتبار را برای کسب و کار خود ایجاد کنید و مشتریان هدف خود را بدست آورید نیاز به راه‌حل‌های تخصصی در زمینه بازاریابی و برندسازی برای کسب و کار خود دارید و ما اینجاییم تا با بهترین استراتژی شما را به هدف خود برسانیم.

سال سابقه و تجربه
0
پروژه تا به امروز
0
مشتری فعال
0
پرسنل متخصص
0
سال سابقه و تجربه
0
پروژه تا به امروز
0
مشتری فعال
0
پرسنل متخصص
0

شارپ مدیا چه کمکی به کسب و کار شما میکند؟

نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید؟

جهت مشاوره رایگان و دریافت راهنمایی در زمینه کسب و کار خود از جانب مدیران و مشاورین متخصص تیم تبلیغاتی شارپ مدیا به صفحه ارتباط باما مراجعه فرمایید.